4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca
4metin.net,4metin.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Am atins 730 de membri rog toti membri sa citeasca aici

2 participanți

In jos

Am atins 730 de membri rog toti membri sa citeasca aici Empty Am atins 730 de membri rog toti membri sa citeasca aici

Mesaj Scris de Adryyy Vin Aug 06, 2010 2:33 am

salut primul lucru vreau sa felicit pe toata lumea care a votat din cate vad lumea nuprea mai face topicuri nimeni nuprea mai este acctiv cei ce au ideei pentru topicuri si sunt dispusi sa asi faca o categorie unde sa se ocupe persoana respectiva de acea categorie cu minim 100 de posturi sa lase un replay cu ideea lui si de acolo e treaba noastra... sa hotaram
Adryyy
Adryyy
Administrators
Administrators


Sus In jos

Am atins 730 de membri rog toti membri sa citeasca aici Empty Re: Am atins 730 de membri rog toti membri sa citeasca aici

Mesaj Scris de CanDy Mar Aug 10, 2010 3:52 am

ai dreptate avem useri da topicuri :-|
CanDy
CanDy
Helper
Helper


Sus In jos

Am atins 730 de membri rog toti membri sa citeasca aici Empty Re: Am atins 730 de membri rog toti membri sa citeasca aici

Mesaj Scris de Adryyy Mar Aug 10, 2010 4:28 am

pana mea stai sa vina din vacanta KriminalKid
Adryyy
Adryyy
Administrators
Administrators


Sus In jos

Am atins 730 de membri rog toti membri sa citeasca aici Empty Re: Am atins 730 de membri rog toti membri sa citeasca aici

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum