4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca
4metin.net,4metin.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tutorial quest lv 1 Probleme rezolvari

2 participanți

In jos

Tutorial quest lv 1 Probleme rezolvari Empty Tutorial quest lv 1 Probleme rezolvari

Mesaj Scris de Hitman Lun Aug 02, 2010 8:04 pm

Salut azi am sa va dau questu`l meu de lvl 1 facute in totalitate de mine!

Download link : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pentru inceput urmati pasi urmatori :

Intrati in filezila dupa ce va conectati in :

/usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/object/notarget/letter
sau
/usr/game/channel/share_data/locale/hongkong/quest/object/notarget/letter[/b]

Cautati main_quest_lv1.gotoinformation din acel folder!

Atentie pentru toti !

1. Nu sterge`ti ce este cu verde adica paranteze si coduri le`am facut special +9 sa dea questul

2. Pentru ce`i ce au probleme verificati daca aveti End la sfarsit si dat cu enter dedesubt

3. Daca tot aveti probleme inseamna ca trebuie lasat un spatiu sus la mesaj! de exemplu la nume acolo ca a fost creeat stergi si lasi paranteze si ghilimelele!

4. Daca tot nu merge da`ti un reinstall la Server si la Filezila !

5. Daca va merge apreciez pentru tot si sper sa va mearga la fiecare in parte!

6. Am sters eu itemele de saman scrie jos iteme de saman +9 ... deci stiti unde este , putin mai sus!... va orientati !

Nu sterge`ti va rog si sa nu se de`a T/C pana nu vad pe toti multumiti si sa le mearga!

Detalii :
Level 33 , cal armat , carte arme si cai , si nish seturi de regenerare PV si MP deodata , 400 mov , 200 verzi , si ce contine de lvl 33 +9 ! .. si mantii ale curajului x 400

Si sper sa nu zice`ti ca a mai fost creeat de 1000 de ori ! este creat de mine si rezolvat!

Multumesc anticipat creat de petrikz pentru 4 metin

Sursa: TopicGratuit
Hitman
Hitman
Moderator
Moderator


Sus In jos

Tutorial quest lv 1 Probleme rezolvari Empty Re: Tutorial quest lv 1 Probleme rezolvari

Mesaj Scris de Sk8er Vin Ian 21, 2011 9:16 am

hitman poti lasa aici ID tau de Y!M ??? Smile

Sk8er
Membri
Membri


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum