4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca
4metin.net,4metin.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Windows 7 in Romana

3 participanți

In jos

Windows 7 in Romana Empty Windows 7 in Romana

Mesaj Scris de TheOne Vin Iul 23, 2010 3:40 am

Dupa ce windows 7 a reusit sa cucereasca cateva calculatoare cred ca ar fi timpul sa va invatam cum sa puneti windows 7 in limba romana

Aveti mai jos tutorial pentru windows 7 in limba romana:

1 Pentru inceput intrati in control panel si faceti un click pe Change Display Challenge
sub Clock, Language, and Region Box. Iar daca folositi Clasic Wiev va trebui sa selectati Regional and Language Options.



2. Daca ati facut cum v-am zis mai sus mergeti la KeyBoards And Languges si faceti click pe

Mergeti la “Keyboards and Languages” tab si faceti click pe Install / Uninstall Languages




Acum cautati arhiva pe care o ve-ti descarca mai jos si deschideti-o.

Acum ar trebui sa va apara ca in imaginea de mai jos, La mine apare limba chineza deoarece nu am gasit alta imagine pe internet (personal nu folosesc windows 7) Selectati limba dorita si dati ok, ar trebui sa vi-se schimbe.

Link Download : http://download.windowsupdate.com/msdownload/update/software/updt/2009/08/windows6.1-kb972813-x86-ro-ro_e1c324236046eb608e478570cf4396776ff02a72.exe
TheOne
TheOne
Level 1
Level 1


http://ptzplace.lockerz.com/

Sus In jos

Windows 7 in Romana Empty Re: Windows 7 in Romana

Mesaj Scris de Kata Vin Iul 23, 2010 2:00 pm

asta chiar ma ajutat
Kata
Kata
Moderator
Moderator


Sus In jos

Windows 7 in Romana Empty Re: Windows 7 in Romana

Mesaj Scris de Hitman Joi Iul 29, 2010 3:55 pm

Bv Smile
Hitman
Hitman
Moderator
Moderator


Sus In jos

Windows 7 in Romana Empty Re: Windows 7 in Romana

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum