4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca
4metin.net,4metin.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! !

+3
KriminalKid
BLACK
HaNy96
7 participanți

In jos

Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! ! Empty Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! !

Mesaj Scris de HaNy96 Joi Iul 22, 2010 8:06 am

Stiti foarte bine ca in tutorialul meu , cand dadeam NEW in virtual box mai intai ma intreba Numele si Versiunea OS-ului ... ok
La nume punem de preferat Metin2 , iar la OS selectam BSD si FreeBsd (mai jos) si dam ok ..
De aici totul ar trebui sa decurga normal , fara alte probleme (aceasta ar trebui sa fie rezolvarea la problema cu Mount ...
Sper ca v-a fost de folos . Nu stiu daca merge la toti dar la mine a functionat ! ! ! Very Happy Smile
HaNy96
HaNy96
Helper
Helper


Sus In jos

Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! ! Empty Re: Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! !

Mesaj Scris de BLACK Joi Iul 22, 2010 8:23 am

COPY&Paste [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

BLACK
Membri
Membri


Sus In jos

Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! ! Empty Re: Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! !

Mesaj Scris de KriminalKid Joi Iul 22, 2010 8:30 am

da coyy paste si macar trebuie sa puna o sursa adica Topic Gratuit
KriminalKid
KriminalKid
Administrators
Administrators


https://max4all.all-up.com

Sus In jos

Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! ! Empty Re: Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! !

Mesaj Scris de Viruss Vin Iul 23, 2010 8:05 am

Te rugam, pune si sursa

Viruss
Level 1
Level 1


Sus In jos

Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! ! Empty Re: Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! !

Mesaj Scris de ciprian3 Sam Iul 24, 2010 2:32 am

da pune-o
ciprian3
ciprian3
Helper
Helper


Sus In jos

Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! ! Empty Re: Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! !

Mesaj Scris de Kata Sam Iul 24, 2010 10:05 am

da...vrem sursa
Kata
Kata
Moderator
Moderator


Sus In jos

Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! ! Empty Re: Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! !

Mesaj Scris de HaNy96 Sam Iul 24, 2010 10:11 am

ma nu va convine atunci il stertg
HaNy96
HaNy96
Helper
Helper


Sus In jos

Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! ! Empty Re: Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! !

Mesaj Scris de ciprian3 Mier Iul 28, 2010 12:24 pm

ok
ciprian3
ciprian3
Helper
Helper


Sus In jos

Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! ! Empty Re: Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! !

Mesaj Scris de Hitman Joi Iul 29, 2010 3:42 pm

Bv Smile
Hitman
Hitman
Moderator
Moderator


Sus In jos

Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! ! Empty Re: Cum sa faci virtual box 2.0+ sa functioneze ! ! !

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum