4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca
4metin.net,4metin.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum poti schimba culoarea parului ! ! ! fara colorant

3 participanți

In jos

Cum  poti schimba culoarea parului ! ! ! fara colorant  Empty Cum poti schimba culoarea parului ! ! ! fara colorant

Mesaj Scris de HaNy96 Joi Iul 22, 2010 7:58 am

Buna astazi o sa va invat cum sa schimbati culoarea parului fara colorant
Pentru a realiza schimbarea trebuie sa aveti programul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
acum extractatil in C:FR
dupa ce lati extractat o sa aveti 2 fisiere locale_ex.xml si locale_pack.xml
mergeti unde aveti un client de metin2 si intrati in pack si copiati PC.eix si PC.epx
dupa redenumiti fisierele locale cu pc_ex.xml si pc_pack.xml
intrati cu notepad in pc_ex.xml si cautati

modificati cu

acum dati jos START-->RUN-->CMD-->cd c:fr
dupa ce ati scris asta cd c:fr scrieti m2 pc_ex.xml dupa ce se termina de extractat intrati in folderul source-->Ymir Work si intrati in PC si cautati warrior
intrati in warrior si cautati warrior_hair-01 sau ceva de genu
deschideti cu paint.net dupa ce ati terminat salvati si dati pe cmd m2 PC_pack.xml asteptati sa se copileze
noul pc.eix si dupa le copiati de unde leati copiat prima data
HaNy96
HaNy96
Helper
Helper


Sus In jos

Cum  poti schimba culoarea parului ! ! ! fara colorant  Empty Re: Cum poti schimba culoarea parului ! ! ! fara colorant

Mesaj Scris de KriminalKid Joi Iul 22, 2010 8:05 am

Bravo am invatat si io sa despachetez
KriminalKid
KriminalKid
Administrators
Administrators


https://max4all.all-up.com

Sus In jos

Cum  poti schimba culoarea parului ! ! ! fara colorant  Empty Re: Cum poti schimba culoarea parului ! ! ! fara colorant

Mesaj Scris de ciprian3 Sam Iul 24, 2010 2:42 am

bvbvbv
ciprian3
ciprian3
Helper
Helper


Sus In jos

Cum  poti schimba culoarea parului ! ! ! fara colorant  Empty Re: Cum poti schimba culoarea parului ! ! ! fara colorant

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum