4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca
4metin.net,4metin.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai

5 participanți

In jos

Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai  Empty Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai

Mesaj Scris de Noriatul Mar Iul 06, 2010 11:56 pm

Salut
Eu sunt LolOfBoy din Joc care eram disperat ieri sa iti spun asta in joc si tu nu ma bagai in seama
Davada ca ownerul mia acceptat cererea de GM
DOVADA : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Uitativa si nu mai inovatiti ca sunt mincinos si citeste ca miercuri o sa am GM !
Si sper ca KriminalKid sa ma iei is serios de data asceasat am DOVADA mare si clara !
EDIT : Citeste de la primul text de jos ca la mesaje asa este ! Pe acel forum .. si app dai sa mareasca imaginea ca sa se vada clar de tot !

Noriatul
Level 1
Level 1


Sus In jos

Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai  Empty Re: Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai

Mesaj Scris de Adryyy Mier Iul 07, 2010 8:18 am

Parerea mea este ca poza aceea poza poate fi usor trucat munciiti pentru pozitia voastra...
Adryyy
Adryyy
Administrators
Administrators


Sus In jos

Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai  Empty Re: Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai

Mesaj Scris de Noriatul Mier Iul 07, 2010 10:24 am

Parearea ta e sa il intrebi pe ex si nu e trucata !Intreaba pe cn vrei !

Noriatul
Level 1
Level 1


Sus In jos

Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai  Empty Re: Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai

Mesaj Scris de eLecTrOo Vin Iul 09, 2010 12:27 am

Daca tu primesti GM pe cererea aia,inseamna ca orice copil de 10-14 ani primeste!

eLecTrOo
Level 1
Level 1


Sus In jos

Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai  Empty Re: Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai

Mesaj Scris de Adryyy Vin Iul 09, 2010 5:32 am

KriminalKid Te asteptam sa iti dai cu parerea
Adryyy
Adryyy
Administrators
Administrators


Sus In jos

Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai  Empty Re: Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai

Mesaj Scris de Kata Mar Iul 20, 2010 2:23 am

Ursachi....te cred pe cuvant:)
Kata
Kata
Moderator
Moderator


Sus In jos

Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai  Empty Re: Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai

Mesaj Scris de KriminalKid Joi Iul 22, 2010 3:42 am

TC So rezolvat!
KriminalKid
KriminalKid
Administrators
Administrators


https://max4all.all-up.com

Sus In jos

Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai  Empty Re: Uitete KriminalKid e important ieri nu ma credeai

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum