4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca
4metin.net,4metin.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum sa schimbi recompensa de la Beak-Go

3 participanți

In jos

Cum sa schimbi recompensa de la Beak-Go Empty Cum sa schimbi recompensa de la Beak-Go

Mesaj Scris de Adryyy Lun Iul 05, 2010 3:01 am

Acum o sa va explic cum sa faceti sa schimbati recompensă de la Beak-Go si va rog sa ma iertati daca gresec cand scriu dar acum sunt in Italia si nu mai stiu sa scriu bine in Romaneste !

Oricum ca sa Schimbati recompensă de Beak-Go trebuie sa :

Va duceti in : /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/object/20018/chat

Si trebuie sa schimbati Value in file Script "collect_quest_lv(Lv de la misiunea care vreti voi sa schimbati)"

Save - ./stop - ./start and Enjoy u.u

Sursa Topic Gratuit
Adryyy
Adryyy
Administrators
Administrators


Sus In jos

Cum sa schimbi recompensa de la Beak-Go Empty Re: Cum sa schimbi recompensa de la Beak-Go

Mesaj Scris de KriminalKid Lun Iul 05, 2010 4:26 am

inlocuiti ifrele pentru yang
KriminalKid
KriminalKid
Administrators
Administrators


https://max4all.all-up.com

Sus In jos

Cum sa schimbi recompensa de la Beak-Go Empty Re: Cum sa schimbi recompensa de la Beak-Go

Mesaj Scris de coanitoa Dum Iul 11, 2010 12:36 pm

Folositor , bravo !
coanitoa
coanitoa
Level 3
Level 3


http://www.max4all.all-up.com

Sus In jos

Cum sa schimbi recompensa de la Beak-Go Empty Re: Cum sa schimbi recompensa de la Beak-Go

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum