4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca
4metin.net,4metin.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ INVITATII LOCKERZ ~

In jos

 ~ INVITATII LOCKERZ ~ Empty ~ INVITATII LOCKERZ ~

Mesaj Scris de TheOne Sam Sept 25, 2010 7:37 am

~ Ce este Lockerz? ~

Lockerz este o comunitate care aparetine Statelor Unite ale Americii.Ei ofera Bani Lockerz,asa-numitele PTZ cu,care cumperi de pe site obiecte.Ei ofer 2 PTZ-uri Zilnic la Logare,2 PTz-uri ptr intrebari zilnice + inca 4 PTZ-uri ptr Bonus.Ofera si 2 PTz-uri per video vizionat.[Acum ofera 6 si poti vizualiza un video de 3 ori].Cumparand un Wallpaper,ptz-urile tale se vor cvadrupla[4x].La redeem poti concura cu alti jucatori ptr iteme,cum ar fi : iMac,McBook Air,Ipod,Ipod Nano,Shuffle,Wallpapere,$ pe PayPal,Gift card-uri,placi de Snowboard,placi de Skateboard,etc...Sau poti cumpara din Shop,dar nu este valabil pentru Romania...

Pentru a putea intra in aceasta comuninitate,aveti nevoie de o invitatie!Invitatie puteti procura de la un membru Lockerz,adica de la mine!

Dati-mi mesaj pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link](ma scuzati pentru postare) sau dati-mi PM sau lasati aici mesaj cu e-mail-ul dorit pentru contul lockerz.com! ~ [Atentie!Lockerz.com este o comunitate serioasa.Am primit un Ipod Shuffle de 4 GB Smile] ~

~!~ Imediat dupa ce voi vede mesaje voastre/posturi in maxim 2 minute veti avea invitatia in Folderul SPAM/JUNK al mail-ului dvs. ~!~
TheOne
TheOne
Level 1
Level 1


http://ptzplace.lockerz.com/

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum