4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca
4metin.net,4metin.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Eu nu inteleg prea bine astea cu creearea de sv:(.ma ajuta si pe mine cnva?

2 participanți

In jos

Eu nu inteleg prea bine astea cu creearea de sv:(.ma ajuta si pe mine cnva? Empty Eu nu inteleg prea bine astea cu creearea de sv:(.ma ajuta si pe mine cnva?

Mesaj Scris de garadon Sam Sept 04, 2010 12:50 am

Eu nu prea am inteles cum fac server de metinn.Mau nedumerit vmc-urile cfg-urile etc.

garadon
Membri
Membri


Sus In jos

Eu nu inteleg prea bine astea cu creearea de sv:(.ma ajuta si pe mine cnva? Empty Re: Eu nu inteleg prea bine astea cu creearea de sv:(.ma ajuta si pe mine cnva?

Mesaj Scris de garadon Sam Sept 04, 2010 1:09 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] id meu de mess este water_fire97 va rog luatimi idu ca sa pot sa imi fac si eu sv ca ma chinui de 3 luni:(( [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

garadon
Membri
Membri


Sus In jos

Eu nu inteleg prea bine astea cu creearea de sv:(.ma ajuta si pe mine cnva? Empty Re: Eu nu inteleg prea bine astea cu creearea de sv:(.ma ajuta si pe mine cnva?

Mesaj Scris de garadon Sam Sept 04, 2010 1:34 am

haideti si voi si raspundeti ceva ca nu pricep plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
nu fiti asa:((

garadon
Membri
Membri


Sus In jos

Eu nu inteleg prea bine astea cu creearea de sv:(.ma ajuta si pe mine cnva? Empty Re: Eu nu inteleg prea bine astea cu creearea de sv:(.ma ajuta si pe mine cnva?

Mesaj Scris de Adryyy Sam Sept 04, 2010 3:25 am

triplu post poate te ajut dar ai sa fi sanctionat...
Adryyy
Adryyy
Administrators
Administrators


Sus In jos

Eu nu inteleg prea bine astea cu creearea de sv:(.ma ajuta si pe mine cnva? Empty Re: Eu nu inteleg prea bine astea cu creearea de sv:(.ma ajuta si pe mine cnva?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum