4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca
4metin.net,4metin.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[GHID]Client Fara Locale

2 participanți

In jos

[GHID]Client Fara Locale Empty [GHID]Client Fara Locale

Mesaj Scris de Adryyy Dum Iun 27, 2010 9:15 am

Salut,
Am Creeat Acest Tutorial Ca Sa Va Explic Cum Sa Gasiti locale la clienturile la care nu aveti nici cu pasii pe care i-ati urmat in celalalt tutorial al meu.
Sa Incepem:
Pasul I:Intram In Folderul Cu Clientul/Pack.
Acolo Veti Gasi Fisierele locale_de.eix si locale_de.epk(de pt germana puteti gasii si uk,us,ro etc)
Pasul II: Descarcati De Aici Acest Fisier:http://www.megaupload.com/?d=V4DU6NO4
Il Dezarhivati Oriunde Pe Disk si Apoi Folderul FR il copiati in Local Disk(C)
Pasul III:Mai Sus V-am Spus Unde Gasiti Fisierele locale_de.eix si locale_de.epk apoi le copiati In C:\FR .
Pasul IV:Redenumiti fisierele PC_ex.xml si PC_pack.xml in locale_de_ex.xml respectiv locale_de_pack.xml
Pasul V:Dupa Ce Le-ati Redenumit Dati Click Dreapta pe locale_de_ex.xml si dati edit:
Apoi Modificati Ca In Aceasta Poza:


[img][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/img]

Pasul VI:Intrati In Start-->Run-->cmd(Pentru Windows XP)
Start-->cmd(Windows 7/Vista)
Pasul VII:Introduceti Urmatorul Cod In cmd.
Cod:
cd C:\FR

Pasul VIII:Dupa Ce Ati Introdus Codul C:\FR In cmd adaugati si Urmatorul Cod:
Cod:
m2 locale_de_ex.xml

Pasul IX:Intrati In Folderul C:\FR\Source si acolo Veti Gasi folderul locale .
Dupa Ce Ati Facut Ce Ati Vrut Scrieti in cmd Urmatorul text:
Cod:
m2 locale_de_pack.xml

Acest Cod Impacheteaza la Loc Datele Pe Care Le-ati Introdus D-voastra in locale.
Apoi Luati fisierele locale_de.eix si locale_de.epk si le copiati peste Celelalte Din Client.
Ca Sa Le Copiati Trebuie Sa aveti Oprit Launcher-ul si mc.exe


Sursa Topic Gratuit
Adryyy
Adryyy
Administrators
Administrators


Sus In jos

[GHID]Client Fara Locale Empty Client fara locale.-HELP

Mesaj Scris de fsauca Sam Apr 30, 2011 7:39 am

bv,tine'o tot asa:D...........dar o singura problema cand dau pe un client in pack are mai multe locale_ca_02.epk,eix;locale_en.epk,eix;locale_ro.epk,eix............si cand dau sa fac una dintre ele nu merg am incercat pe toate Neutral.Daca ma poti ajuta conteacteazama pls aicia ai locale poate le faci tu si mi le trimiti Very Happy [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Email:fsauca@yahoo.com

fsauca
Membri
Membri


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum