4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

4metin.net,4metin.ro
Bine Ati Venit Pe Max4ALL Veti Invata sa faceti servere de Metin2 Counter Strike etc.. Faceti Multe mesaje si spor la muca
4metin.net,4metin.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CINE MA POATE AJUTA CU UN SV METIN2 NO HAMAKY?

3 participanți

In jos

CINE MA POATE AJUTA CU UN SV METIN2 NO HAMAKY? Empty CINE MA POATE AJUTA CU UN SV METIN2 NO HAMAKY?

Mesaj Scris de giuseppe Lun Aug 23, 2010 11:34 pm

SALUT AS VREA SI EU 1 SV NO HAMAKY. VA ROG MULT MIAM DORIT DIN TOT DEAUNA DAK PUTETI SA MA AJUTATI. SA PUNETI CEVA FILMULETE MAI EXPLICITE SAU SA MA AJUTATI NU STIU. ID MEU ESTE [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] VA ROG MULT DE TOT!

giuseppe
Membri
Membri


Sus In jos

CINE MA POATE AJUTA CU UN SV METIN2 NO HAMAKY? Empty Re: CINE MA POATE AJUTA CU UN SV METIN2 NO HAMAKY?

Mesaj Scris de KriminalKid Mar Aug 24, 2010 12:04 am

ma ai postat gresit
KriminalKid
KriminalKid
Administrators
Administrators


https://max4all.all-up.com

Sus In jos

CINE MA POATE AJUTA CU UN SV METIN2 NO HAMAKY? Empty Re: CINE MA POATE AJUTA CU UN SV METIN2 NO HAMAKY?

Mesaj Scris de kidd Joi Aug 26, 2010 1:38 pm

SI EU CAUT ACELASI LUCRU ORI SA MA AJUTE CINEVA ORI SAMI FACA CA SAL KMPAR GATA FACUT.VA ROG MA POTETI CONTACTA LA TEL 0743406971.VA ROG CER SERIOZITATE

kidd
Membri
Membri


Sus In jos

CINE MA POATE AJUTA CU UN SV METIN2 NO HAMAKY? Empty Re: CINE MA POATE AJUTA CU UN SV METIN2 NO HAMAKY?

Mesaj Scris de KriminalKid Joi Aug 26, 2010 1:44 pm

daca urmariti atent la tutoriale metin2 hasiti ucm sa face server de metin2 etccc
KriminalKid
KriminalKid
Administrators
Administrators


https://max4all.all-up.com

Sus In jos

CINE MA POATE AJUTA CU UN SV METIN2 NO HAMAKY? Empty Re: CINE MA POATE AJUTA CU UN SV METIN2 NO HAMAKY?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum